DevArt Ajans

QR Menü

QR Menü sayesinde restoran ve kafeniz için sürekli olarak menü hazırlama zamanından tasarruf edebilir, menü maliyetlerinden kurtulabilirsiniz.

QR Menü Tasarımı

QR kodlu menüler, restoranların ve kafelerin müşterilerine sunduğu bir yenilik olarak karşımıza çıkıyor. QR kod teknolojisi sayesinde, müşteriler menüyü fiziksel olarak eline almak zorunda kalmadan, cep telefonlarına indirebilecekleri bir uygulama aracılığıyla hızlı ve pratik bir şekilde görüntüleyebiliyorlar. Bu da hem müşterilerin hijyenik açıdan daha güvenli bir deneyim yaşamasını sağlıyor hem de işletmelere maliyet ve zaman açısından avantajlar sunuyor.

Devart Ajans olarak, QR kodlu menü tasarımları konusunda uzman ekibimizle müşterilerimize özelleştirilmiş hizmetler sunuyoruz. Her işletmenin kendine özgü bir tarzı ve marka kimliği olduğunun farkındayız ve bu doğrultuda tasarımlarımızı özenle hazırlıyoruz. QR kodlu menülerin müşteriler tarafından kolayca kullanılabilir ve okunaklı olması çok önemlidir. Bu nedenle, tasarımlarımızda kullanılan renkler, fontlar ve görseller, işletmenizin marka kimliğine uygun olarak seçilir.

QR kodlu menülerin yanı sıra, dijital menülerin tasarımı ve yönetimi konusunda da hizmetler sunuyoruz. İşletmenizin dijital menülerini özelleştirilmiş bir şekilde tasarlayarak, müşterilerinizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamasını sağlıyoruz. Ayrıca, menülerinizde yapacağınız güncellemeleri de hızlı ve kolay bir şekilde yapmanıza olanak tanıyoruz.

Müşterilerinize hijyenik ve modern bir hizmet sunmak için QR kodlu menüler ve dijital menüler çok önemlidir. Devart Ajans olarak, bu alanda yılların verdiği deneyim ve uzmanlıkla işletmenize özelleştirilmiş ve kaliteli hizmetler sunuyoruz. QR kodlu menü ve dijital menülerle ilgili ihtiyaçlarınız için bize başvurabilirsiniz.

QR Menü

Devart Ajans QR Menü

Tasarım

QR Menü tasarımında sizler için kullanımı kolay WordPress içerik yönetim sistemini kullanıyoruz.

Domain

QR menü tasarımı için sizlerin hakkını korumak adına işletmenize özel alan adı (domain) kullanıyoruz.

Hosting

Qr Kodlu olarak tasarımını yapmış olduğumuz menülerinizi müşteri memnuniyeti için yüksek hızlı sunucularda barındırıyoruz.

Güncelleme

Anlaşmaya bağlı olarak menü kullanımı için isterseniz tüm yönetimi sizin adınıza biz çözümlüyor menülerinizi güncelliyoruz.

Yönetim

Dilerseniz yönetim için sizlere gerekli eğitimi veriyor anlık veya güncel olarak ürün ekleyip çıkarma fiyat değişimi yapabiliyorsunuz.

Fiyatlandırma

QR Menü tasarımında sizler için en uygun fiyatları sunuyor menü tasarımız için her yıl aidat talep etmiyoruz.

Edremit QR Menü Ajansı

QR menü tasarımı hizmetlerimizle birlikte, müşterilerimiz için kaliteli ve yenilikçi bir yönetim süreci de sunuyoruz. Her aşamada müşterilerimizle işbirliği yaparak, onların ihtiyaçlarını anlıyor ve doğru çözümleri sunuyoruz. Tasarım sürecinden üretim aşamasına kadar her adımda kaliteli bir yönetim sağlıyoruz.

Ayrıca, QR menü tasarımı hizmetlerimiz uygun fiyatlı seçeneklerle sizlerin memnuniyetini sağlamayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin bütçelerini göz önünde bulundurarak, en uygun fiyatlarla kaliteli hizmetler sunuyoruz. Farklı ihtiyaçlara ve bütçelere yönelik çeşitli fiyatlandırma seçenekleri sunarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılıyoruz. QR menü tasarımı hizmetlerimizde kalite, profesyonellik ve uygun fiyatları bir arada sunuyor anlaşma seçeneğinize sizlerin isteği doğrultusunda planlıyoruz.

Profesyonel Ekip

Tek işi tasarım olan özel ekibimiz sayesinde profesyonel olarak QR menü web sitelerine imza atıyoruz.

Özel Çözümler

İşinize verdiğiniz değeri ön plana çıkartmaya odaklanmış ekibimiz ile size özel çözümlerle QR menü sitenizi tasarlıyoruz.

Profesyonel Tasarım

Piyasada gördüğünüz basit tasarımlar üzerinde çalışmıyor profesyonel görünümüz ile fark yaratan QR Menü yapıyoruz.

Edremit Reklam Ajansı Devart Ajans

QR Menü Tasarımında Neden Devart Ajans

Edremit QR Menü tasarımında Devart Ajansı seçmeniz için bir çok sebep olsa da başlıca sebepleri sizlere sıralayalım.

Hızlı Tasarım

QR Kodlu Menünüzü oluştururken yapılacak sayfa sayısını da göz önüne alarak en hızlı şekilde tasarımı gerçekleştiriyoruz.

Uygun Fiyat

Verdiğimiz hizmet ve profesyonel tasarıma oranla sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz.

Erişilebilirlik

Edremit' in en büyük reklam ajanslarından biri olarak mesai saatleri dahilinde sürekli erişim hizmeti sunuyoruz.

Destek

Bir sorununuz olduğunda sorununuzu en hızlı şekilde çözümlemek için imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Balıkesir Edremit QR Menü Tasarım Ajansı

Sizde QR menü tasarımı işe işletmenizi rakiplerinizin bir adım önüne taşıyabilir, yenilikleri takip ederek hizmeti üst seviyede tutabilirsiniz.